Resul Kaya Bayburt Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığına Tekrar Seçildi

Resul Kaya Bayburt Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığına Tekrar Seçildi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Şair Zihni Kültür Merkezinde Yapılan 7. Olağan kongrede Mevcut Merkez İlçe Başkanı Resul Kaya tek adayla gidilen seçimde Bayburt AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına tekrar seçildi.

Kongreye Bayburt AK Parti İl Başkanı Hacı Ali Polat ve teşkilatı, AK Parti Teşkilat Başkan yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammet Avcı, Rize AK Parti İl Başkanı İshak Alim, Gümüşhane AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse  ve Ak Partili kongre üyeleri ve hemşerilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Resul Kaya Yapılan Kongre Sonrası Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Gerçekleştirmiş Olduğumuz AK Parti Bayburt Merkez İlçe 7. Olağan Kongremize Katılım Sağlayarak Bizleri Onore Eden; Teşkilat Başkan Yardımcımız, Rize Milletvekilimiz Muhammet Avcı’ya, Rize İl Başkanımız İshak Alim’e, Gümüşhane İl Başkanımız Celalettin Köse’ye Gümüşhane Merkez İlçe Başkanımız Fatih Gürses’e Ve Kongre Salonumuzu Doldurarak Heyecanımıza Ortak Olan Yol Arkadaşlarımıza Teşekkür Ederim.

Bir Kez Daha Bu Zorlu Ve Onurlu Görevi Şahsıma Tevdi Ederek; Yanımızda Duran, Şehrimize Hizmet Noktasında Sorumluluğumuzu Artıran Teşkilatımıza, AK Davaya Gönül Vermiş Tüm Kardeşlerimize Layık Olabilmek İçin Duraksamadan Çalışmaya Devam Edeceğiz.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Haklı Mücadelesinde Onu Mahzun Etmeyecek, Dik Duruşunun Arkasında Daha Kenetlenmiş Bir Biçimde Durarak, 2023 Hedeflerimizi Hayata Geçirmeye Gayret Edeceğiz.