Sağlık-Sen Bayburt İl Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti

Sağlık-Sen Bayburt İl Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Polis Teşkilatının 170. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla Sağlık-Sen Bayburt Şubesi il emniyet müdürü İsa Bülent Kaya’yı makamında ziyaret etti

Ziyarete Sağlık-Sen Bayburt Şube Başkanı Fikret Lökoğlu Başkan Vekili İbrahim Kurt, Başkan Yardımcısı Ömer Namık Hoso, Devlet Hastanesi Temsilcisi Arif Akcan, Sağlık-Sen Kadın Kolları, Genç Sağlık-Sen üyeleri katıldı.

İl Emniyet Müdürü İsa Bülent Kaya ziyarette yaptığı açıklamada, Teşkilatımız her zaman halkımızın huzur ve güvenin teminatı olmuştur. Türk Polis Teşkilatı üstlendiği bu misyonu 170 yıldır başarıyla yerine getirmiş olup bundan sonra da aynı şevk ve heyecanla yerine getirecektir dedi.

Kaya Sağlık-Sen Bayburt Şube Başkanına ve Tüm ekibine bu anlamlı günde gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Sağlık-Sen Bayburt Şube Başkanı Fikret Lökoğlu ise asayişin, huzur ve güvenin teminatı olan polislerimiz, gerektiğinde canları pahasına bu kutsal görevi ifa etmektedirler. 170 yıldır milletimizin hizmetinde olan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutluyor, ebediyete intikal eden şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum diye konuştu.

Ziyaret sonunda Sağlık-Sen Şube Başkanı Fikret Lökoğlu, İl Emniyet Müdürü İsa Bülent Kaya’ya Kahve Fincanı ve Osmanlı Tuğrası hediye edildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir