Şehit Fırat Çakıroğlu futbol turnuvası sona erdi

1111
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

28 takımın katıldığı turnuvada maçlar eleme usulüyle oynandı. Bütün maçlarda maç öncesinde Şehit Fırat ÇAKIROĞLU ve tüm Şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Her müsabakanın sonunda takımlara tatlı ve içecek ikramında bulunuldu.

Oynanan maçlarda takımların bir hayli istekli olduğu gözlemlendi. Bütün maçlarda mücadele en üst seviyede olup maçlara ilgi yoğundu. Final maçına kalan takımların mücadelesi izleyenlere adeta futbol zevki yaşattı. Final maçında Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet KILIÇ, MHP İl Başkanı Süleyman BURÇ ve MHP Milletvekili Adayı Dr. K. Kadri KARAOĞLU katılım sağladı. Yoğun izleyicinin takip ettiği ve uzatmalara kalan final maçını penaltılar sonucu Turangücüspor isimli takım kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. Şampiyon olan takımı ve diğer takımları tebrik eden MHP Milletvekili Adayı Dr. K. Kadri KARAOĞLU bu tür faaliyetlerin gençler için önemli olduğunu ifade etti.

Konuyla ilgili İl Ocak Başkanı Muhammet KILIÇ ; “Öncelikle turnuvaya katılan bütün takımlara teşekkür ederek, bu turnuvanın şampiyonu bütün takımlardır. Turnuvada ter döken 210 tane arkadaşımız Fırat ağabeylerini unutmadılar işte önemli olan budur ve Şehit Fırat ÇAKIROĞLU futbol turnuvasının her yıl geleneksel olarak düzenlenecektir. Dereceye giren takımlarımıza madalyaları 19 Mayıs Gençlik Şöleninde verilecektir.”açıklamasında bulunarak sözlerini tamamladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir