1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Seyfullah Dumlupınar Yeniden Boks Milli Takımının Başında

Seyfullah Dumlupınar Yeniden Boks Milli Takımının Başında

Seyfullah Dumlupınar Yeniden Boks Milli Takımının Başında
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boks Milli Takımında Büyük Başarılara İmza Atan Seyfullah Dumlupınar Türkiye Boks Federasyonu tarafından yeniden Boks Milli takımının başına getirildi.

Türk boks Milli takımını 2020 Tokyo olimpiyatlarında hazırlaması için Seyfullah Dumlupınar Türkiye Boks Federasyonu tarafından Milli Takım baş antrenörü (teknik direktör) olarak tekrar göreve getirildi.

Göreve başlar başlamaz ayağının tozu ile Antalya’da düzenlenen Balkan Boks Şampiyonası’na katılan Dumlupınar burada yaptığı açıklamada,

“Türkiyeyi olimpiyatlarda en iyi şekilde temsil edilebilmek için azimle çalışacağız. Ülkemize olimpiyatlarda altın madalya sahibi şampiyon boksör kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

Boks Milli Takımı olarak Antalya’da düzenlenen Balkan Şampiyonasını değerlendiren Dumlupınar, “6 sporcumuz finale kaldı, 5’i Balkan Şampiyonu oldu. 1’i ikinci, 2 sporcumuz da üçüncü oldular. Takım halinde ise Balkan Şampiyonu olduk” diye konuştu.

Antalya’da düzenlenen şampiyonada takım halinde Balkan Şampiyonu olan milli takımın baş antrenörü Dumlupınar, 2020 yılında Tokyo’da düzenlenecek olimpiyatlara hazırlayacak.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir