Sezgin Akbulut dekanlık görevini devraldı

Sezgin Akbulut dekanlık görevini devraldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haziran 2013 yılından beri Bayburt Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak görev yapan Prof.Dr.Sezgin Akbulut, yaklaşık 2,5 yıldır Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Necmettin Tozlu’dan dekanlık görevini devraldı.

Görev değişimi dolayısıyla Eğitim Fakültesi Dekanlığında düzenlenen görev devir-teslim törenine Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mehmet Gavgalı, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Bener Güngör, Bayburt Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd.Doç.Dr. Fatih Yalçın, Bayburt Meslek Yükseokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. İhsan Çubukçu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Tuncay Arslan, Bayburt Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Aras Ünsal katıldı.

Rektör Prof. Dr. Coşkun, Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevini yaklaşık 2.5 yıldır sürdüren Prof. Dr. Necmettin Tozlu’nun başarılı çalışmalara imza attığını belirterek verdiği hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Görevlerin bayrak yarışı, önemli olanın kurumların baki kalması ve görev bayrağını daha üst seviyelere taşımak olduğunu ifade eden Prof. Dr. Coşkun, ” Görevler bir bayrak yarışıdır ve gelip geçicidir, aslolan görev bayrağını üst basamaklara taşıyabilmektir. Yaklaşık 2.5 yıldır Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevini yürüten değerli hocamız, Prof. Dr. Necmettin Tozlu da görev bayrağını üst basamaklara taşımış, zor zamanlarımızda yanımızda olmuş ve bütün öğretim elemanlarımızla Fakültemize ciddi katkılar yapmıştır. Verdiği tüm hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da yine beraber olacağız. Necmettin Tozlu hocamız Rektör Danışmanı olarak görevine devam edecek. Görevi devralan değerli hocamız Prof. Dr. Sezgin Akbulut da, devraldığı görev bayrağını daha üst seviyelere taşıyarak güzel çalışmalara imza atacaktır, bizler de her zaman destek olacağız, yeni görevlerinde kendilerine başarılar dilerim” dedi.

Dekanlık görevini Prof. Dr. Sezgin Akbulut’a da devreden Prof. Dr. Necmettin Tozlu ise, “Burada bir şeyler başardıysak Üniversitemiz Yönetimi ve Rektörümüz Prof. Dr. Coşkun’un destekleriyle olmuştur. Görevimiz süresince bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Göreve Prof. Dr. Sezgin Akbulut hocamızın atanması da iyi bir seçim olmuştur. Yeni görevinde çok daha yararlı çalışmalar yapacağına inanıyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Görevi Prof. Dr. Sezgin Akbulut’tan devralan Eğitim Fakültemizin yeni Dekanı Prof. Dr. Sezgin Akbulut ise , “Dekanlığı süresince Prof. Dr. Necmettin Tozlu hocanın Üniversite ve Fakültemize değerli hizmetleri olmuştur ve tecrübelerinden çok faydalandık, hocamız ile Fakültemizde çok güzel hizmetler, çalışmalar yapıldı, arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Burası hizmet yeridir ve bizler de hizmet bayrağını daha ileriye ve yükseğe taşımak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yeni dekan Prof. Dr. Sezgin Akbulut , Prof. Dr. Necmettin Tozlu’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Prof.Dr.Necmettin Tozlu, Türkiye Yazarlar Birliği tarafından 2014 Yılı ‘Yılın Fikir Adamı’ seçilmişti.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir