Sosyal Medya Hesaplarımıza Yapılan Saldırı Hakkında

Sosyal Medya Hesaplarımıza Yapılan Saldırı Hakkında
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Manşet sosyal medya hesaplarımıza 18 gün önce organize bir şekilde saldırı yapılmıştır. Yapılan saldırı sonucu şuan için sosyal medya hesaplarımızı kullanamıyoruz.

Yasal süreç başlatılmış olup, öncelikle bizleri susturmak için bu saldırıları yapan kişi veya kişiler bilsinler ki ADALET önünde hesap vereceğiniz günler yakındır.

Sosyal medya hesaplarımızı kullanamadığımız için bu haberin siz sevgili okuyucularımız ve takipçilerimiz tarafından sosyal medya da paylaşılmasını rica ediyoruz.

Konu ile ilgili 0536 417 0245 nolu hattımızdan, Whatsapp veya Telegram gizli sohbet aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

BGC Başkanı Murat Okutmuş’tan Kınama

Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş, Bayburt Manşet’e yapılan saldırıyı kınadıklarını söyledi.

Bayburt Manşet İmtiyaz Sahibi Baki Meral’in yanında olduklarını söyleyen Okutmuş, “Konuyla ilgili geniş kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Yasal süreç başladı.  Çok kısa bir sürede içerisinde suçluları kamuoyuna duyuracağız” dedi.

Sosyal Medya Hesaplarımıza Yapılan Saldırı Süreci Hakkında

1 Kasım 2022 tarihinde yapılan organize saldırı sonucu kişisel Facebook hesabım, https://www.facebook.com/bakimerall aynı gün kapattırılmıştır. İnstagram kişisel hesabım @baki_meral ve sayfa hesabımız @bayburtmanset facebook Business Manager’a bağlı kişisel hesabımın kapanmasından dolayı şu an için instagram hesaplarımıza da erişilememektedir.

Yine aynı şekilde https://www.facebook.com/bayburtmanset sayfa hesabımız ise yönetici hesabımızın kapanmasından dolayı, sayfamıza erişimiz kısıtlanmış ve paylaşım yapamamaktayız.

Facebook’a yapılan saldırılar hakkında mail aracılığıyla ve Facebook yardım bölümlerinde müracaatlar yapılmıştır, şu ana kadar geri dönüş yapılmadığı için süreç devam etmektedir.

Twitter @bayburtmanset sayfa hesabımız ise 14 Kasım 2022 tarihinde spam ve organize şekilde yapılan saldırılar sonucunda askıya alınmıştır ve bu hesabımızda da paylaşım yapamamaktayız. Twitter’a da gerekli müracaatlar yapılmış, süreç devam etmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 4 ay önce

    Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede bu eylemi gerçekleştiren yavşaklar yakalanır.

    Cevapla