Sultanbeyli Bayburt Derneği Açıldı

Sultanbeyli Bayburt Derneği Açıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hafta sonu Sultanbeyli Bayburt Derneği Açıldı. Yazarımız Allaattin Acar’ın gözünden Sultanbeyli Bayburt Derneği, detaylar için tıklayın.

Foto Galeri

YENİ BİR BAKIŞ VE HOŞ BİR MEKÂN!

Bu hafta sonu açılışı yapılan Sultanbeyli Bayburt Derneği ile ilgili birkaç kelam etsek güzel olur. Uzun yılar Sivil Toplum Hizmeti sunan derneğimiz zaman içerisinde birlik ve bütünlüğün sembolü olmuştur. Zaman zaman sohbetlerin ileri boyuta taşındığı semine ve paneller yapılmıştır. Gönlümden geçen etkili ve yetkili STK olması yönündeydi. Bunun için mekân çok önemli diye düşünüyorum.

Gerek Dernek Başkanımız Yücel ÖZ ve Başkan Yardımcısı Mustafa MEMİŞ ile gönlümden geçenleri paylaştım. Birikimler çoğaldı. İhtiyaca döndü. Parlayan sivil toplum unsuru önünde İstanbul’da bir ilk diyebilirim.

Öyle bir mekân ki;

Toplantı isteyen toplantı yapsın.
Sempozyum isteyen bilgi şöleni yapsın.
İstişare etmek isteyen istişare yapsın.
Siyasi sosyal toplantı isteyen yapsın.

Tam donanımlı beş yıldızlı bir derneğimiz var.Bayburtlu’ya yakışan bir mekan olmuş.İster misafir ol ister hem şehri ol fark etmez dostlarını topla git Bayburt derneğine mekan seni yüceltsin sizde dostlarınızı…..

Bayburtlu olmak onurdur. Evet o mekan size bu hazzı veriri. Başta başkanımız olmak üzere yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum.

İyi ki varsınız.
İyi ki ordasınız
İyi ki öncüsünüz…

EMEĞİ GEÇEN YARDIMDA BULUNAN TÜM HEMŞERİLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN…

Tüm siyasi ve sivil toplum temsilcileri mekânımız beş yıldızlı olmuş. Fotoğrafları paylaşacağım. Yolunuz düşerse onur konuğumuz olabilirsiniz.

Uzman Öğretmen Alaattin ACAR
Eğitim Yöneticisi

Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir