1. Haberler
  2. Bayburt Tarım
  3. Tarımda Ortak Akıl Toplantısı

Tarımda Ortak Akıl Toplantısı

Tarımda Ortak Akıl Toplantısı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt İl Gıda ve Tarım hayvancılık Müdürlüğü’nde Tarım sektörünün temsilcileri ile ortak akıl toplantısı yapıldı.

Bayburt İl Gıda ve Tarım hayvancılık Müdürlüğü’nde, Tarım sektörünün tüm paydaşlarının Bayburt’taki temsilcileri ile sektörün problemlerinin, çözüm önerilerinin ve yeniliklerinin tartışıldığı 2018 yılının ilk “Ortak Akıl Toplantısı” 30.03.2018 cuma günü İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vecihi Aksakal, Organik Tarım İşletmeciliği Anabilim Başkanı Volkan Gül, Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Yusuf Akbal, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yaşar Siypak, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkan V. Haydar Ali Kargı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Müdürü Veteriner Hekim Yunus Emre Zengin, İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Abdulkadir Karabulut konuşmasında, daha önce yapılan ortak akıl toplantılarında konuşulan ve alınan kararlarda belirlenen konularda bu güne kadar neler yapıldığı ve gelinen aşamalar ile ilgili bilgiler verdi. Daha sonra Müdürlüğümüzün yürüttüğü tarım ve hayvancılık destekleri, projeler ile Üniversite, STK ve Müdürlüğümüz ile yapılması planlanan projeler hakkında değerlendirmeler ve fikir alış verişlerinde bulunuldu.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir