Temsilcimize Moral Dopingi

Temsilcimize Moral Dopingi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Grup Özel İdare Spor’a bu hafta Pazar günü zorlu deplasmanda oynayacağı Lider Ankara Demirspor Maçı öncesi moral ziyareti.

Bayburt Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdülkadir Karabulut ve personelinin, Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Sosyal Tesislerinde gerçekleşen ziyaretinde Yönetici ve Takım Genel Kaptanı Yaşar Kobal, Teknik Sorumlu Bahaddin Güneş, Takım Kaptanı Yunus Emre Eserdi ev sahipliği yaparken, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdülkadir Karabulut, Şube Müdürü Serkan Yılmaz, Döner Sermaye Saymanı Cihat Parıldar, Diler Atayeter, Oğuz Karaer, Bayburt Sayımer, Sefer Keskin ve Ekrem Zan ziyarete katıldılar.

Bu hafta 3 Lig 3. Gurubun Lideri Ankara Demirsporla oldukça zorlu bir doksan dakika oynayacak Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor takımına başarı dileyen Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdülkadir Karabulut;

“ İlimizi Futbol alanında 3.Lige çıktığı ilk yılında oldukça başarılı bir şekilde temsil eden, Türkiye Kupasında Fenerbahçe gibi, Kayseri Spor gibi takımları ilimizde ağırlayıp Bayburt Halkıyla buluşturan takımımıza bu hafta oynayacakları maçta Teknik Ekibimiz başta olmak üzere tüm futbolcularımıza başarılar diliyoruz.

Umarız bu maçtan istedikleri bir sonuçla dönerek daha üst sıra hedeflerine ulaşma adına başarılı olurlar. Müdürlüğümüz personeli ile birlikte takımımıza başarı dilemek için ziyarette bulunduk” dedi.

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Teknik Sorumlusu Bahaddin Güneş yapılan ziyaretten oldukça memnun olduklarını belirterek; “Futbol hatalar oyunu. Hata yapan kaybediyor. Yapmayan kazanıyor. Az hata yapmaya çalışıp Ankara deplasmanından kayıpsız dönmeye çalışacağız. Bugün Ankara Demirspor ile oynasak ta dipteki takımla oynasak ta aynı ciddiyette, aynı anlayışta oynamamız gerekiyor. Bu maçta iki oyuncumuz sakat İbrahim Kongur ve kaptanımız Yunus Emre onun dışındaki oyuncularımızla bu maça hazırlanıyoruz.

Son 6 maçımız kaldı. Tabi 6 maç kalınca bunun telafisi yok. Oynayacağımız rakiplerde tabi Erzurum içerde Anadolu Üsküdar var. Bu takımlarda şampiyonluğu kovalıyor. Silivri, Ayvalık gibi takımlar var. Burada baktığımız zaman en kolay oynayacağımız maç Ayvalık gibi görünüyor. Silivri daha yukarıya oynamaya çalışıyor. Şu an için birinci çıkabilmek zor görünüyor. Ama tabi bundan sonraki haftalarda ne olur onu bekleyip göreceğiz.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir