TÜRKAV ve Türk Eğitim-Sen Heyetinden Başkan Pekmezci’ye Ziyaret

TÜRKAV ve Türk Eğitim-Sen Heyetinden Başkan Pekmezci’ye Ziyaret
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Eğitim- Sen Bayburt Şubesi’nin 1. Olağan Genel Kurulu için Bayburt’ta bulunan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve Türk Eğitim- Sen Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Dolgun, Orhan Kütük ile Erhan Bayram Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundular.

TÜRKAV Genel Başkanı ve Türk Eğitim- Sen Genel Başkan Yardımcıları’nı Bayburt’ta ve belediyede ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Pekmezci, misafirlerine Bayburt’un kültürel değerleri ve Türk tarihi açısından önemini anlatarak çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

Başkan Pekmezci’ye kendilerine gösterdiği ilgi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve Türk Eğitim- Sen Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Dolgun, Orhan Kütük ile Erhan Bayram ise Bayburt gibi Türk dünyası açısından önemli bir şehirde bulunmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek Pekmezci’ye çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaretin ardından Başkan Hükmü Pekmezci TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve Türk Eğitim- Sen Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Dolgun, Orhan Kütük ile Erhan Bayram’a günün anısına plaket takdiminde bulunarak Bayburt’un yöresel ürünlerinden oluşan çeşitli hediyeler verdi.

Oldukça kalabalık bir heyetle gerçekleşen ziyarette MHP MYK Üyesi İdris Aydın, Türkav Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Dolgun, Orhan Kütük ve Erhan Bayram,  İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Yardımcı, Mhp Bayburt Merkez İlçe Başkanı Muharrem Baykal, Türk Eğitim-Sen Bayburt Şube Başkanı Ahmet Çalışkan, Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre Zengin, Türkav Bayburt Şube Başkanı Cihan Saka, Kamu-Sen’e bağlı şube başkanları Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen üyeleri katıldı.

Ziyarette Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli de hazır bulundu. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.