Türkiye Şampiyonasına Bayburtlu Bilardocular Damga Vurdu

Türkiye Şampiyonasına Bayburtlu Bilardocular Damga Vurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Manşet – Türkiye Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası Yıldızlar (Kız-Erkek) ve Gençler 1. Etap müsabakalarına Bayburtlu bilardocular damga vurdu.

23-26 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara’da Türkiye Bilardo Federasyonu Tesisleri’nde gerçekleştirilen Türkiye Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası Yıldızlar ve Gençler 1. Etap müsabakaları sona erdi. 36 sporcunun katıldığı 9 Top Müsabakaları Yıldızlar (U17) kategorisinde Ahmet Kılıç Türkiye Şampiyonu olurken, Ahmet Efekan Karaaslan da Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası 9 Top Müsabakaları Gençler (U19) kategorisinde ise Muharrem Kılıç Türkiye ikincisi oldu.

Katıldıkları her şampiyonada öğrencilerinin başarılı olduğunu belirten Milli Antrenör Cevdet Türker desteklerinden dolayı Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’ye ve Bayburt Gençlik Ve Spor İl Müdürü Adem Köse’ye teşekkür etti.

Öte yandan Ahmet Kılıç ve Muharrem Kılıç, 20 Haziran – 06 Temmuz 2022 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak Türkiye 1. Etap Snooker Şampiyonası’na katılacak.

Temmuz ayında ise Muharrem Kılıç ve Ahmet Efekan Karaaslan, Bulgaristan’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

Türkiye Şampiyonasına Bayburtlu Bilardocular Damga Vurdu
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
2
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir