Ülkü Koçan Ak Parti İl Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Ülkü Koçan Ak Parti İl Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Uluslararası Sanatçılar Derneği Başkanı Ressam Ülkü Koçan yapılacak olan Ak Parti Bayburt il Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Ülkü Koçan Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Demokrasinin çoğunluğu gereği en doğal ve tabi halklarımızdan biriside seçme ve seçilme hakkıdır.

Dünyamız küresel bir değişim süreci içerisinde, ülkemizde bu sürecin bir parçası. Hemen hemen her gün farklı bir yenilikler ile gündemin içerisinde yer alıyor, yada gündemin bir parçası oluyoruz.

Değişim insanın doğasında olan bir süreçtir.

Yenilikler bu sürecin gerektirdiği koşullar ile oluşur.

Doğası, çevresi, inancı ile bir medeniyetin beşiği olan kültürel ve sanatsal değişim sürecinin önemli bir merkezinde yer alan Bayburt, insani kültürel birikimleri ile bu değişime zaman zaman ihtiyaç duya bilmektedir.

Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Ekonomik ve diğer unsurların dışında Benim öznem insandır. Onun gerektirdiği koşullar ve şartlardır. Ordan geliyorum ben. Yerel halkın Sosyo ekonomik durumunun bir parçası olmaktır bütün amacım.

Her kesimden insanımız ile görüşmelerimiz devam ediyor. Onları dinliyor, düşüncelerini benimsiyoruz. Ortak akıl ile hareket ediyoruz.

STK’lardan, sanatçılara, kurumlardan, esnafa, halka gitmeye ve onları dinlemeye devam edeceğiz. Biz bir bütünüz.

Bu duygu ve düşüncelerimiz ile polemiklerden uzak önümüzdeki 7. Olağan genel kurulda Ak Parti Bayburt il başkanlığı adaylık sürecine müdahil olacağımızı ilan ediyor, çalışma arkadaşlarımızla düzenleyeceğimiz bir basın toplantısıyla bunu siz sevgili dostlarımız ile birlikte kamuoyu ile paylaşımda bulunacağız.

Bu önem arz eden süreçte gerekli desteğin verileceğine inanıyorum.

Çıkılan bu yolda bütün arkadaşlarımıza, şehrimize, insanımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kazanan Bayburt’umuz olsun.

ALLAH yar ve yardımcımız olsun