1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Ülkü Ocakları Emniyet Müdürü Kaya’yı ziyaret etti

Ülkü Ocakları Emniyet Müdürü Kaya’yı ziyaret etti

Ülkü Ocakları Emniyet Müdürü Kaya'yı ziyaret etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kılıç beraberindeki yöneticiler ile İl Emniyet Müdürü Bülent Kaya’yı ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette ,İl Emniyet Müdürü Bülent Kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini dile getirdi.

Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kılıç ise yaptığı açıklamada,Emniyet teşkilatının son zamanlarda verdiği şehitlere dikkat çekerek her daim Emniyet güçlerimizin yanındayız.Şehitlerimiz için çok üzüntülüyüz.Öncelikle polis teşkilatı olarak sizlerin ve bütün Türk Milletinin başı sağolsun.Bizler vatan ve millet sevdalısı bireyler yetiştirmeye devam edeceğiz.Başbuğumuzun izinde onun dediği gibi İslam iman ahlak ve fazileti ile Türklük gurur ve şuurunu yaşatmaya devam edeceğiz.Dün yanınızdaydık bugün yanınızdayız ve her daim yanınızda olmaya devam edeceğiz diyerek sözlerini tamamladı.

Ziyaretin ardından Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kılıç,Emniyet Müdürü Bülent Kaya’ya Bayburt Ocakları’nın İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu bir duvar süsü hediye etti.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir