Vali Yardımcısı Emine Dilce, Kız Pansiyonlarını Ziyaret Etti

Vali Yardımcısı Emine Dilce, Kız Pansiyonlarını Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt’taki kız öğrenci pansiyonlarından Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi ve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonları, Vali Yardımcısı Emine Dilce tarafından ziyaret edildi.

Vali Yardımcısı Emine Dilce, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ve Şube Müdürü Ramazan Demir’le birlikte Rekabet Kurumu Anadololu Lisesi Pansiyonu’nda kız öğrencilerle akşam yemeğinde buluştu. Yemek sonrasında öğrencilerle sohbet edip öğrencilerin taleplerini dinledikten sonra pansiyondaki birimleri gezdi. Daha sonra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonu’na geçerek pansiyondaki katları ve birimleri inceledi. Öğrencilerle okul yemekhanesinde bir araya gelerek öğrencilere çok çalışmalarını ve kitap okumalarını tavsiye etti. Pansiyonlarda kalan öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirten Dilce, öğrencilere başarılar diledikten sonra pansiyonda nöbet tutan öğretmenlere de kolaylıklar diledi.

Vali Yardımcısı Emine Dilce’ye ziyaretleri sırasında eşlik eden İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Vali Yardımcısı Emine Dilce’ye teşekkürlerini sunarak başladığı konuşmasında devletimizin sunmuş olduğu imkânlar doğrultusunda öğrencilerin her daim destekçisi olduklarını ifade etti. Yurtlarda sağlanan internet desteğiyle öğrencilerin ve pansiyonlarda nöbet tutan öğretmenlerin Öğrenci-Öğretmen Destek Sistemi’nden yararlanabileceklerini belirtti. Eğitimde fırsat eşitliği doğrultusunda yurtta kalan öğrencilerin sorunlarını en aza indirmek gerektiğini vurgulayarak bu konuda gayret eden tüm yöneticilere ve öğretmenlere teşekkür ederek öğrencilere başarılar diledi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir