1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Başkan Adayı Yunus Çil, BGC’yi Ziyaret Etti

Başkan Adayı Yunus Çil, BGC’yi Ziyaret Etti

Başkan Adayı Yunus Çil, BGC’yi Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terziler, Berberler ve Ayakkabıcılar Odası’nda olağan genel kurul kongresi 19 Ocak 2022 Çarşamba günü gerçekleşecek. Oda başkanlığına adaylığını koyan Yunus Çil, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Yunus Çil, 19 Ocak’ta yapılacak olan olağan genel kurul seçimlerinin esnafa ve tüm Bayburt’a hayırlar getirmesini temenni etti.

259 üyenin oy kullanacağı seçimler dolayısıyla oda üyelerine ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Yunus Çil, üyelerin gösterdiği teveccühe teşekkür ederek, esnafın sorunlarının çözümünde, her birlikte ortak akılla hareket edeceklerini söyledi.

Seçimleri kazanması halinde yönetim kurulu arkadaşları ile planladıkları icraatları hayata geçireceklerini söyleyen Çil, odanın üyelerine yönelik eğitim seminerler düzenleyeceklerini belirtti.

Pandemi döneminde oda üyelerinin tamamının zorlu bir süreçten geçtiğini ifade eden Yunus Çil, “Yapacağımız planlama ile odamızın üyelerinin en zor günlerinde onların yanında olacağız. Devletimizin verdiği destek ayrı, biz oda olarak ne yapabiliriz? Bunun hazırlığı içindeyiz. Esnafımız böylesine zor günler geçiriyorsa, bundan haberimiz olacak. Esnafımız, ‘benim bağlı bulunduğum oda var, onlar benim yanımda’ diyebilecek” dedi.

Çevre iller başta olmak üzere diğer illerin oda başkanlıkları ile iyi ilişkiler içerisinde olarak üyelerin yararına olacak her işte kendilerine katkı sunacaklarını bildiren Çil, “Çalışmak, yeni bir şeyler üretmek için aday olduk. Çıkmış olduğumuz yolda eğer hizmet edeceksek, bu görev bize nasip olsun” diye konuştu.

Tüm üyelere, kongrede kendisine ve arkadaşlarına destek vermelerini isteyen Yunus Çil, seçimlerin Bayburt’a hayırlar getirmesini diledi.

Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş da Yunus Çil’e ziyaretleri için teşekkür ederek, çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

Başkan Adayı Yunus Çil, BGC’yi Ziyaret Etti
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir