Başkan Pekmezci’den Yeşilay ve Kızılay Şubelerine Ziyaret

Başkan Pekmezci'den Yeşilay ve Kızılay Şubelerine Ziyaret
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Kızılay ve Yeşilay Bayburt şubelerini ziyaret etti.

Ziyaretlerine Yeşilay’dan başlayan Başkan Pekmezci burada Şube Başkanı Arif Akcan tarafından karşılandı. Akcan ile bir müddet sohbet eden Başkan Pekmezci Bayburt Belediyesi olarak Yeşilay ile ortak çalışmalarda bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek Akcan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretinden dolayı Başkan Hükmü Pekmezci’ye teşekkür eden Yeşilay Şube Başkanı Arif Akcan ise Yeşilay’ın faaliyetleri hakkında bilgi vererek çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

Yeşilay’ın ardından Kızılay Bayburt Şubesi’ne geçen Belediye Başkanı Pekmezci burada da Şube Başkanı Hümeyra Çelik tarafından karşılandı.  Çelik’ten Kızılay’ın Bayburt’ta ki faaliyetleri hakkında bilgi alan Pekmezci çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.  

Kızılay Bayburt Şube Başkanı Çelik ise Başkan Pekmezci’ye ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek Çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Hükmü Pekmezci “ Bugün Türkiye’mizin iki güzide sivil toplum kuruluşu Kızılay ve Yeşilay Bayburt Şubelerini ziyaret ettik. Hem Kızılay Şube Başkanı Hümeyra Çelik, hem de Yeşilay Şube Başkanı Arif Akcan ile oldukça verimli sohbetler gerçekleştirdik.  Hepimizin ortak bir amacı var Bayburt’umuza ve ülkemize hizmet etmek. Biz Bayburt Belediyesi olarak bu iki kurumumuzla koordineli olarak çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.  Hem Kızılay’ın hem de Yeşilay’ın ülkemize ve Bayburt’umuza önemli hizmetleri var.  Ben bu başarılı çalışmaların bu önemli hizmetlerin devamını diliyor, Şube başkanlarımız Çelik ve Akcan nezdinde kendilerine teşekkür ediyorum. “ ifadelerini kullandı.

Başkan Pekmezci'den Yeşilay ve Kızılay Şubelerine Ziyaret
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.