1. Haberler
  2. Bayburt Siyaset
  3. Bayburt AK Parti Milletvekili Adayı Orhan Ateş Oldu

Bayburt AK Parti Milletvekili Adayı Orhan Ateş Oldu

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimlerde 28. Dönem Bayburt AK Parti Milletvekili Adayı Orhan Ateş oldu.

Bayburt Ak Parti Milletvekili Adayı Orhan Ateş Oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimlerde 28. Dönem Bayburt AK Parti Milletvekili Adayı Orhan Ateş oldu.

AK Parti’nin Bayburt Milletvekili adayının yer aldığı isim listesi Yüksek Seçim Kuruluna verildi. AK Parti’nin 28. Dönem Bayburt Milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Ateş oldu.

Orhan Ateş, Aday Adaylığı, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti.

“Bizler büyük bir millet olarak son iki asırdır önemli bir mücadele veriyoruz, kendi milli destanımızı hep birlikte yazmaya çalışıyoruz. Son çeyrek asırdır, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha büyük, daha güçlü ve daha cesur adımlarla millet olarak geleceğe yürüyoruz. Bu gayretlerin neticesinde, devletimiz ve necip milletimiz dünya liderliği yolunda kararlı ve süratli bir şekilde ilerlemektedir.

Birçok alandaki milli şahlanış Türk devletini öncü ve dirayetli bir pozisyona getirmiş ve bölgesel güç yapmıştır. Bölgesel güç haline gelen ülkemizin vermiş olduğu bu kutsal mücadelede bizler de Bayburt olarak her daim devletimizin yanında en güçlü şekilde yer alarak, bu mücadelenin sembol şehri haline geldik.

Sizlerin teveccühü, Rabbimin takdiri ile 2023 seçimi bu kutlu yürüyüşün ve iradenin dinamizmini artırarak, bu asrı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve Cumhur İttifakı’nın iktidarı ile ‘’Türkiye Yüzyılı’’ haline getirecektir. Ülkemiz için son derece önemli olan bu süreçte biz Bayburtlular olarak şahlanış mücadelesinin mimarı ve aktörü olarak hep birlikte tarih sahnesinde güçlü bir şekilde yer alacağımıza yürekten inanıyorum.

Bu büyük davanın bir neferi olarak devletimize ve güzel şehrimiz Bayburt’umuza hizmet etmek niyeti ile 20 yıldır milletimizin hizmetkarı olan AK Parti’mizden milletvekilliği aday adaylığı müracaatımı bugün itibariyle yapmış bulunmaktayım.

Desteklerinizi bekler, saygılar sunarım.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir