Bayburt Belediyesi ilk meclis toplantısını yaptı

Bayburt Belediyesi ilk meclis toplantısını yaptı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediye Meclisi, 2015 yılı ilk toplantısını Belediye Başkanı Mete Memiş başkanlığında gerçekleştirdi.

Bayburt Belediyesi olarak 2015 yılında da ciddi yatırımlar hedeflediklerini kaydeden Başkan Memiş, “2015 yılının ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini diliyorum. 2014 yılında belediye olarak kentimize önemli hizmetlerimiz oldu. Bu yıl da hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz. Bayburt’u daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımız sürecek. Biz görevimizde üzerimize düşeni yapmazsak bunun hesabını veremeyiz. Bu yüzden biz görevimizi layıkıyla yerine getireceğiz. Çalışmalarımıza ivme kazandırıp Bayburt’umuzu en kısa sürede birlikte güzelleştireceğiz” dedi.

2015 yılı Ocak ayı meclis toplantısı için toplanan Belediye Meclisi 15 gündem maddesini değerlendirdi. Yılın ilk meclis toplantısı gündeminde görüşülen ve öne çıkan maddeler şöyle sıralandı:

“Zahit Mahallesinde kat artırımına yönelik plan tadilatı talebinin görüşülmesi, Şingah Mahallesinde kat artırımına yönelik plan tadilatı talebinin görülmesi, geçici işçi vizelerinin görüşülmesi, Tuzcuzade Mahallesinde 542 ada, 6 nolu parselde plan tadilatı talebinin görüşülmesi, Kaleardı Mahallesinde 470 ada, 8 nolu parselde plan tadilatı talebinin görüşülmesi ve Zahit Mahallesinde bitişik arsa satışının görüşülmesi.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir