1. Haberler
  2. Bayburt Belediyesi
  3. Bayburt Belediyesi Uyardı

Bayburt Belediyesi Uyardı

Bayburt Belediyesi Uyardı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, alt yapı çalışmaları hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamasında alt yapı çalışmalarının 10 Haziran itibariyle bittiğini hatırlatan Başkan Memiş, son aşamadaki yeni hat – parsel bağlantılarının yapımının bina sahiplerine ait olduğunu ve 20 Temmuz’a kadar parsel bağlantılarını yapmayanlara cezai işlem uygulanacağını bildirdi.

Memiş’in açıklaması şöyle:

“Bilindiği üzere alt yapı çalışmalarımız 10. 06. 2016 tarihinde tamamlanmıştır. Son aşamadaki yeni hat- parsel bağlantılarının yapımı bina sahiplerine aittir. 20 Temmuz 2016 ya kadar parsel bağlantılarınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Kalıcı yol ve kaldırım çalışmalarımız Temmuz ayı sonu itibariyle başlayacak olup, parsel bağlantılarını yukarıda belirtilen tarihten sonraya bırakarak kalıcı yol ve kaldırımlara zarar veren bina sahiplerine 5326 sayılı kanun kapsamında cezai işlem uygulanacak, yol ve kaldırımlara verilen zararlar ise bina sahiplerinden tahsil edilecektir.

Siz kıymetli hemşehrilerimize daha kalıcı hizmetler sunabilmek için gerekli hassasiyeti göstererek hat-parsel bağlantılarını zamanında yaptırmanızı rica ederim.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir