Bayburt Milletvekili Adayı Orhan Ateş, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

Bayburt Gazeteciler Cemiyeti, (BGC)'yi AK Parti Bayburt Milletvekili Adayı Prof. Dr. Orhan Ateş, ziyaret etti.

Bayburt Milletvekili Adayı Orhan Ateş, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Gazeteciler Cemiyeti, (BGC)’yi AK Parti Bayburt Milletvekili Adayı Prof. Dr. Orhan Ateş, ziyaret etti.

AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat ile birlikte geldiği Bayburt Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Ateş, Bayburt’a yakışır bir seçim havası içerisinde olduklarını söyledi.

Bayburt’un hayatında çok önemli bir yeri olduğunu ve görev yaptığı her yerde Bayburtlu’ya hizmet etmeyi kendisine bir vazife hissettiğini söyleyen Ateş, milletvekili olması halinde yine Bayburt için hizmet etme heyecanı içerisinde olacağını belirtti.

Bayburt’un hemen her bölgesine ulaştığını ve seçmenin teveccühü ile karşılaştığını ifade eden Ateş, “İnşallah onlara karşı vazifemizi en güzel şekilde yapacağız. Projelerimiz var, hepsini bir bir hayata geçireğiz. Önceliğimiz hep Bayburt olacak” dedi.

AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat da “Cumhurbaşkanımızın hızına yetişemiyoruz. Artık her gün yeni bir müjde ile karşı karşıyayız. Bunların tamamı halkımızın refahına yönelik büyük adımlar. Ben seçimlerin ilk turda biteceğine inanıyorum. Bayburt’un yeniden rekorlar kırarak AK Parti davasına, Reis’ine sahip çıkacağını biliyorum” şeklinde konuştu.

Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş da Prof. Dr. Orhan Ateş ve AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, başarılar diledi.

thumbnail
Orhan Ateş Haberleri

Bayburt AK Parti Milletvekili Adayı Orhan Ateş Oldu

thumbnail
Orhan Ateş Haberleri

AK Parti Bayburt Milletvekili Adayı Orhan Ateş’e Coşkulu Karşılama

thumbnail
Orhan Ateş Haberleri

AK Parti Bayburt Milletvekili Adayı Orhan Ateş Açıklamalarda Bulundu