Bayburt Milletvekili Orhan Ateş’ten Hüseyin Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Bayburt Milletvekili Orhan Ateş'ten Hüseyin Şahin'e Hayırlı Olsun Ziyareti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Milletvekili Orhan Ateş Bayburt İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Şahin ve Genel Sekteter Hayrettin Koçyiğit’i Ziyaret etti.

Bayburt Milletvekili Prof. Dr. Orhan Ateş, Ak Parti İl Başkanı Turgut Çalışkan, Belediye Meclis Üyesi Burak Akkoyun ve Ak Parti İl Yöneticisi Nail Koçoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Hüseyin Şahin ve İl Genel meclis üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Ateş ziyarette İl Genel Meclis Başkanı Şahin’in göreve başlamasının Bayburt’a hayırlı olması temennisinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Meclis Başkanı Hüseyin Şahin ise ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Ateş ve İl Başkanı Çalışkan’a teşekkür ederek, “Sayın Vekilimiz ve İl Başkanımız sağ olsunlar bizleri ziyaret edip başarı temennisinde bulundular, kendilerinin güçlü desteğiyle yeni dönemde şehrimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağım” şeklinde konuştu.

Ziyaretler kapsamında İl Özel idaresi genel sekreteri Hayrettin Koçyiğit’i de ziyaret eden milletvekili Orhan Ateş, Bayburt İl Özel İdaresi 2024 yılı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bayburt Milletvekili Orhan Ateş'ten Hüseyin Şahin'e Hayırlı Olsun Ziyareti
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
1
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir