Bayburt Üniversitesi Bisiklet Şampiyonlukları Mersin’de Devam Ediyor!

Bayburt Üniversitesi Bisiklet Şampiyonlukları Mersin'de Devam Ediyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

23-24 Mart tarihleri arasında Mersin Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 5. Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışında Bayburt Üniversitesi öğrencileri yine başarılara imza attı. Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinden Önder Demir, tüm rakiplerini geride bırakarak 1. olurken, Emirhan Atsan ise 5. olarak kürsüye çıktı.

Geçtiğimiz yıl bisiklet sporlarında Bayburt Üniversitesi tarihinde ilk madalyayı kazandıktan sonra kısa sürede birçok şampiyonadan başarı haberleri gelmeye devam ediyor. Mersin Üniversitesi’nin geleneksel hale getirdiği 5. Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışmasına takım olarak katılan Önder Demir ve Emirhan Atsan, bireysel kategoride de büyük bir performans gösterdiler.

Zorlu parkurda rakiplerini geride bırakan Önder Demir, 1. olarak altın madalyayı kazandı. Emirhan Atsan ise 5. olarak kürsüye çıkarak Bayburt Üniversitesi’nin başarısına katkıda bulundu.

Sosyal medya hesabından öğrencileri tebrik eden Rektör Prof. Dr. Mutlu Türkmen, “Öğrencilerimiz bisikletlerini Toros Dağlarında sürdü, şampiyonluk geleneği Mersin’de de sürdü… 5. Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışmasında şampiyon olan öğrencimiz Önder Demir ile 5. olan öğrencimiz Emirhan Atsan’ı tebrik ederim.” ifadelerini kullandı.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün