1. Haberler
  2. Bayburt Eğitim
  3. Bayburt Üniversitesi’nde Türkiye Yüzyılı ve Gençlik Paneli

Bayburt Üniversitesi’nde Türkiye Yüzyılı ve Gençlik Paneli

Bayburt Üniversitesi’nde Türkiye Yüzyılı ve Gençlik Paneli
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Eğitim, Kültür ve Hizmet Vakfı tarafından düzenlenen “Türkiye Yüzyılı  ve Gençlik” konulu panele Bayburt Üniversitesi ev sahipliği yaptı.

Türkiye Yüzyılı stratejilerinin genç nesil düzleminde ele alındığı panelde, Rektör Prof. Dr. Mutlu Türkmen, lise düzeyindeki öğrencilerin Bayburt Üniversitesini tercih etmesini temenni ettikten sonra panelin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek açılış konuşmasını sonlandırdı.

GENAR Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş moderatörlüğündeki panelde; AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Yeni Şafak- TVNet gazetecisi Taha Hüseyin Karagöz ve Bayburt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Şentürk ülkemizin gelecek yüzyılı hakkında dikkate değer değerlendirmelerde bulundu.

Bayburt Üniversitesinde bulunmaktan ve panelde konuşma yapmaktan duydukları gururu dile getiren panelistler teşekkürlerini sunduktan sonra soruları cevaplandırarak paneli sonlandırdı.

Busenaz Sürmeneli Spor Salonunda düzenlenen panele; AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Rektör Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve Bayburt Üniversitesi üst yönetimi, Bayburt Eğitim, Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanı İsrafil Kahraman ve vakıf üst yönetimi, kurum amirleri, akademisyenler, eğitimciler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Bayburt Üniversitesi’nde Türkiye Yüzyılı ve Gençlik Paneli
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. ulaşım,kop tüneli gündeme geldimi.,acaba.??,30 yıl sonra açılır,diğerleri geyik mühabbeti.,
    sahipsiz bayburt.

    Cevapla