Bayburt’ta 23 Nisan: Milli Egemenliğe Saygı, Çocuklara Sevgi!

Bayburt'ta 23 Nisan: Milli Egemenliğe Saygı, Çocuklara Sevgi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm Türkiye’yi olduğu gibi Bayburt’ta da coşkuyla kutlandı. Şehit Recep Eşiyok İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen programda çocuklar, hazırladıkları gösterilerle bayramın sevincini doyasıya yaşadılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve önemine dair bir konuşma yapıldı. Ardından öğrenciler, halkoyunları ve çeşitli gösteriler sergileyerek izleyenleri büyüledi. 23 Nisan temalı şiirlerin okunduğu programda, çocuklar doyasıya eğlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, Belediye Başkanı Mete Memiş ve Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Adem Ağırbaş tarafından takdim edildi.

Programa katılanlar arasında Bayburt Valisi Mustafa Eldivan ve eşi Meltem Eldivan, Belediye Başkanı Mete Memiş ve eşi Zeynep Memiş, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Adem Ağırbaş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen, AK Parti Bayburt İl Başkanı Turgut Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Nihat Uzun, İl Jandarma Komutanı Albay Dr. Talha Övet, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar yer aldı.

Bayburt’ta coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bir kez daha milli birlik ve beraberliğimizin önemini gözler önüne serdi.

Bayburt'ta 23 Nisan: Milli Egemenliğe Saygı, Çocuklara Sevgi!
Bayburt'ta 23 Nisan: Milli Egemenliğe Saygı, Çocuklara Sevgi!
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir