Bayburt’un Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 106. Yılında Şükran Ziyareti

Bayburt'un Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 106. Yılında Şükran Ziyareti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve Belediye Meclis Üyeleri, Bayburt’un Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 106. yıl dönümü dolayısıyla Türk Silahlı Kuvvetleri nezdinde Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürol Akkaya’ya şükran ziyaretinde bulundular.

Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan askeri gazinoda gerçekleşen ziyarette Başkan Pekmezci yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bugün Bayburt’un Düşman İstilasından Kurtuluşu’nun 106. yıl dönümü. Bayburt Belediye Başkanı ve Belediye Meclisi olarak bu kurtuluş mücadelesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin verdiği örnek mücadele için Bayburt halkı adına sizlere şükranlarımızı sunmak üzere buradayız. Her zaman yanında olmaktan gurur duyduğumuz Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bir kez daha teşekkürlerimizi arz ediyoruz.”

Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürol Akkaya ise Başkan Pekmezci ve Belediye Meclis Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek şunları kaydetti:

“Sayın başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bizlerde aynı duyguları sizlerle paylaşıyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri olarak halkımızla el ele her zaman ileriye doğru hareket etmeye hazırız. Bundan 106 yıl önce oldukça kötü günler yaşanmış. Kurtuluşta halkımızın göstermiş olduğu direniş takdire şayandır. Allah bir daha o günleri yaşatmasın ve birliğimizi daim etsin.”

Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Bayburt'un Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 106. Yılında Şükran Ziyareti
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün