Boğa Burcu

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Boğa Burcu

Astroloji Burç Yorumları, Boğa Burcu, Koç Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu, Günlük, Haftalık, Yıllık, Aylık ve Yıllık Burç Yorumları.

Boğalar maddecilikleriyle bilinirler fakat her zaman bir hedefleri vardır ve bu hedeflere ulaşmak için tüm dikkatlerini toplarlar. İnsanların yardımına koşmayı severler. Arkadaşlıkta son derece güvenilirdirler. Onlar da güvenebilecekleri birilerini isterler. Hedefe giden yolda öyle bir sabır gösterebilirler ki bu etraftan son derece kıskanılacak kadar kuvvetlidir.

Boğalar maddecilikleriyle bilinirler fakat her zaman bir hedefleri vardır ve bu hedeflere ulaşmak için tüm dikkatlerini toplarlar. İnsanların yardımına koşmayı severler. Arkadaşlıkta son derece güvenilirdirler. Onlar da güvenebilecekleri birilerini isterler. Hedefe giden yolda öyle bir sabır gösterebilirler ki bu etraftan son derece kıskanılacak kadar kuvvetlidir.  Çoğunlukla sıcakkanlı ve çevrelerinde istenen beklenen ve özlenen insanlardır. Soyut işleri sevmezler. Bir olayı organize edecekleri zaman ilk planda kendilerinin rahat olup olmayacağını gözlemlerler ve buna göre plan yaparlar. Kendi zevklerine uygun organizasyonlar yaparlar ve böyle organizasyonlara dahil olmak isterler. Hayattaki amaçlarına kilitlenir ve bu yolda başka hiçbir yola dönmezler. Bu hedefe ulaşana kadar bu yolda istikrarlı bir şekilde kalmayı tercih ederler. Para onlar için sadece bir amaçtır. Hedeflerine ulaşmak için kullandıkları bir amaç… Birikim yapmak bir boğa için önemlidir ve bu konuda başarılıdırlar da.

Boğa burcu kadını

Fiziksel olarak güçlüdürler. Yanlış evlilik yapma potansiyeli fazladır çünkü sürekli gerçek bitmeyecek sevgiyi ararlar. Sakin görünürler fakat bu sakinliğin altında derin duygular beslerler. Ses tonları oldukça fazla etkileyici olur. Uyumlu her şeye bayılırlar ve bunun için çaba sarf ederler. Her şeyden şikâyet edilmesi hoşlarına gitmez ve böyle olmaktan özellikle kaçınırlar bu yüzden zaman zaman fazla sorumluluk altına girdikleri olur.

Tam bir anne, tam bir eştirler. Evlerini çok severler. Yemek yapmak da oldukça başarılıdırlar ve buna eğilimleri iç güdüsel olarak fazladır. Çocuklarına küçük yaşta derli toplu olmayı öğretirler. Mutfak malzemelerine ilgileri vardır. Bir alışveriş merkezine gittiklerinde bu reyonlardan kendilerini alamazlar. Mutfakta vakit geçirmeyi çok severler.

Boğa burcu erkeği

Boğa burcu erkeği, ciddi, sakin, iyimser ve uyumlu bir baba ve eş olabilir. Bu özelliklerinin yanı sıra oldukça fazla sabırlı, çözüme odaklı ve pratiktirler. Babacan ve merhametli tavırları, çocukları yokken de vardır. Herhangi birine bu hissiyatla kolaylıkla yaklaşabilirler. Bu tavrı göstermeleri için illa baba olmalarına gerek yoktur. Standartları yüksektir. Konforlarına düşkündürler. Bir boğa erkeğinin en büyük amacı, sevdikleri ile duygularının en üst noktalarına varabilecek anları yaşamak olacaktır.

Geçmişine ve atalarına çok bağlıdırlar bu yüzden yaşlı akrabalarının ziyaret ve ihtiyaçlarını göz ardı etmez, hizmetlerinde çalışmayı sever. Dost olarak tam bir kötü gün dostudur. Arkadaşları arasında ne zaman başları sıkışsa yardımına koşabilecek bir insandırlar. Boğa burcu erkeği özel günlerinde hediye olarak sevdikleri bir kitabı, bir cüzdanı, onların konforunu arttırabilecek elektronik eşyaları mutlulukla karşılarlar.