Burç Özellikleri

Astroloji Burç Özellikleri, Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu, Günlük, Haftalık, Yıllık, Aylık ve Yıllık Burç Yorumları.

Burç yorumları, doğduğumuz tarihle alakalı olarak belirlenmiş astrolojik ifadelerin yorumlanmasıdır. Burç yorumları kişiler ait karakter, günlük enerji ve duygu gibi ifadelerin değişebileceğini ifade eder. Burç yorumları ile ilgili daha bir çok ayrıntı için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Doğduğunuz aya göre bir burca sahip olursunuz. Astroloji ile uğraşan uzmanlar burç yorumlarını gerçekleştirirler. Burçların ait olduğu kişilere karakteristik ve kişiliğini ön plana çıkardıkları söylenir. 1 yılda 12 ay olduğu içinde 12 tane burç vardır. Doğmuş olduğunuz ay ve güne göre bir burcunuz vardır.

Burç yorumları günlük olarak yapılabildiği gibi, haftalık, aylık veya yıllık olarak da burç yorumları yapılabilmektedir. Aslan, terazi, boğa, kova, ikizler, yay,başak, koç, yengeç, akrep,balık ve oğlak olmak üzere 12 tane burç vardır. Burcunuzun yorumlarını ve özelliklerini aşağıdan bakabilirsiniz.

21 mart ve 20 nisan tarihi arasında doğduysanız koç burcunun özelliklerini taşırsınız. Koç burcunun yorumlarına bakacak olursak, hayatını planlı bir şekilde yaşamaya bayılır. Kendine güveni tam olan bu kişiler işlerini asla plansız bir şekilde yapmaz..

21 nisan ve 21 mayıs tarihleri arasında doğduysanız eğer boğa burcunun özelliklerini taşırsınız. kariyerini en iyi şekilde devam ettirmek isteyen boğa burcu insanları risk almayı da severler. Hayatlarını sürekli bir risk içinde yaşayan bu insanlar kültür olarak da üst düzeydedir.

22 mayıs 21 haziran tarihleri arasında doğduysanız eğer ikizler burcunun özelliklerini taşırsınız. İkizler burcu özgür yaşamayı sever. Birisine bağlı olmamakla beraber hayatını kendi başına yaşamayı ve kendi başına plan yapmayı çok sever. Havacılık ile ilgili teknolojileri ise yakından takip ederler.