CBeebies Mayıs Ayında Eğlence Dünyasının Kapılarını Aralıyor

CBeebies Mayıs Ayında Eğlence Dünyasının Kapılarını Aralıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Andy’s Global Adventures, JoJo and Gran Gran, Coronation, Topsy and Tim, Spot Bots ve Tinpo gibi eğlence dolu yapımlar Mayıs ayında CBeebies ekranlarına gelerek eğlence dünyasının kapılarını aralıyor. 

Andy’nin maceraları hız kesmeden devam ediyor

Andy bitmek bilmeyen maceralarına bir yenisini daha ekliyor. Andy ve arkadaşları Jen ve Scout, dünyayı dolaşmak için yola koyuluyor. Sevimli arkadaşlar, imparator penguenleri aramak için Antartika’ya ve bir karınca yiyen aramak için de Güney Afrika’ya doğru yola çıkıyor. Yolculuklarında ise doğanın gizemlerini keşfedip çeşitli hayvanların yaşamına tanık oluyor. Macera dolu yeni bölümleri ile “Andy’s Global Adventures” 15 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’te Digiturk 161’inci kanalda izleyicilerle buluşuyor.

JoJo and Gran Gran bu kez de Saint Lucia’da!

Sevimli büyükanne ve torununun hikayesi “JoJo and Gran Gran” iki yeni özel bölümüyle yine görsel şölen yaşatmaya geliyor. JoJo, Gran Gran, anne ve baba, Saint Lucia’daki büyük büyükanneyi görmeye gidiyor. Macerası bol olan yolculuklarında uçağın rötar yapmasından onur madalyası töreninde fırtına çıkmasına kadar pek çok farklı şey yaşayan ikili yine de neşesinden ve enerjisinden hiçbir şey kaybetmiyor. Eğlenceli özel bölümleriyle “JoJo and Gran Gran” 8 Mayıs Pazartesi ve 9 Mayıs Salı günü saat 15.55’te Digiturk 161’inci kanalda izleyicileriyle buluşacak.

CBeebies minikleri kutlamaya davet ediyor

Birleşik Krallık, Mayıs ayında Kral 3. Charles’ın taç giyme törenini kutluyor. CBeebies minikleri parti temalı favori şovlardan oluşan kutlamaya davet ediyor. “Coronation of King Charles III” 6 Mayıs Cumartesi saat 06.00’da Digiturk 161’inci kanalda.

Hem eğlenceli hem de eğitici: Topsy ve Tim kardeşler!

Jean ve Gareth Adamson’ın çocuk kitapları serisinden uyarlanan canlı aksiyon drama dizisi, aile hayatının tüm olağan sevinçlerini ve zorluklarını yaşayan beş yaşındaki ikiz kardeşler Topsy ve Tim’in maceralarını anlatıyor. Çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici olan bu seride ikizler, babalarının araba temizlemesine yardım ediyor, arkadaşlarının gine domuzlarına bakıyor, saklambaç oynuyor ve kendilerinin gerçek boyutlu kartondan heykellerini yapıyor. Bay Fishwick için baktıkları karton kutunun içinde ne olduğunu öğrenmek için sabırsızlıkla bekleyen sevimli ikili “Topsy and Tim” 1 Mayıs Pazartesi saat 18.45’te Digiturk 161’inci kanalda ekranlarda olacak. 

Miniklerin becerileri Spot Bots ile gelişiyor

Okul öncesi miniklerin gözlem oyunları ve bulmacalar yardımıyla dikkat becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan Spot Bots’u izlemesi ve oynaması çok eğlenceli. Her bölüm, robot sunucuların gözleri, kulakları ve beyinleri açılarak eğlenceli mücadelelerin kapıları aralanıyor. Bulmaca ve tespit oyunlarını oluşturan canlı aksiyon-komedi skeçlerine bağlantılar içeren dizi, miniklerin anında etkileşime gireceği ve keyif alacağı bir dizi karakteri de beraberinde getiriyor. “Spot Bots” 1 Mayıs Pazartesi saat 14.05’te Digiturk 161’inci kanalda minikler ile buluşacak. 

Tinpo ve inşaat ekibi kalıpların dışına çıkıyoruz

Kalıpların dışında problem çözücü Tinpo ve inşaat ekibi, çok sayıda deneme ve yanılma ile inanılmaz işleri başarıyor. İster tavana bir dans pisti koymak için evi ters çevirsinler, ister güneşli bir tatili korumak için fırıtna bulutlarını yeniden yönlendirsinler. Her zaman eğlenceli, yaratıcı ve beklenmedik çözümleriyle “Tinpo” 15 Mayıs Pazartesi saat 18.20’de Digiturk 161’inci kanalda olacak. 


 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı