Ebubekir Bulunmaz, Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı

Mimar Ebubekir Bulunmaz Ak Parti’den Bayburt Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Ebubekir Bulunmaz, Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mimar Ebubekir Bulunmaz Ak Parti’den Bayburt Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Bulunmaz, 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Bayburt Belediye Başkan aday adaylığı için Bayburt Ak Parti il teşkilat binasında başvuru dilekçesini İl başkanı Hacı Ali Polat’a teslim etti.

Ebubekir Bulunmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Bu şehrin sorunlarını gören, bilen ve bu sorunların çözümü için kafa yoran, fikir geliştiren, farklı düşünen, ortak akla değer veren, katılımcı yönetim anlayışını benimseyen bir kardeşinizim.

2024 yerel seçimleri için Ak Partiden Belediye Başkan Aday Adayıyım.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinin Ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Ebubekir Bulunmaz Kimdir?

1995 yılında Bayburt’ta doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Bayburt’ta tamamladı. Avrasya Üniversitesi Mimarlık-Mühendislik Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu.

Lisans öğreniminin ardından Bayburt’ta mimari proje ofisi açtı. Şehir planlama ve kentsel tasarım alanlarında çeşitli projeler geliştirdi.

EKB uzmanı olan Ebubekir Bulunmaz Bir Özel Öğretim Kurumunda Kurucu Temsilciliği ve yöneticilik yapmakta, ayrıca Bir sivil toplum kuruluşunda başkanlık görevi yürütmektedir.

Esnaf, Eğitimci ve siyasi geleneğe sahip olan ailenin bir ferdi olan Bulunmaz’ın Babası Metin Bulunmaz Bayburt Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucular Kurulu üyesidir.