Franchise Fuarı Yeni Bayileriyle Buluştu

Franchise Fuarı Yeni Bayileriyle Buluştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fuarda Franchise görüşmeleri yapan Nefis Demet’in birbirinden ilginç tasarımlı aranjmanları dikkatleri üzerinde topladı.

15 Ekim tarihine kadar devam edecek olan Bayim Olur Musun fuarında Nefis Demet, yeni franchiselarıyla büyümeyi amaçlıyor.

12 Ekim Perşembe CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenen Bayim Olur Musun fuarının ilk gününde Nefis Demet de yer aldı. Fuarda Franchise görüşmeleri yapan Nefis Demet’in birbirinden ilginç tasarımlı aranjmanları dikkatleri üzerinde topladı. 15 Ekim tarihine kadar devam edecek olan Bayim Olur Musun fuarında Nefis Demet, yeni franchiselarıyla büyümeyi amaçlıyor.

Hediye anlayışına yeni bir boyut kazandıran Nefis Demet, birbirinden ilginç tasarımlı meyve demetleri ile özel günlerin en farklı hediyelerinin başında geliyor. Çiçeklerin girebildiği her yere girebilmeyi amaçlayan Nefis Demet, doğum günlerinden geçmiş olsun kartlarına, sevgililer gününden yeni iş hediyesine kadar birçok alanda sevgileri buluşturuyor. Sosyal medya ve e-ticaretin gelişmesi ile 15 milyon TL’lik pazara ulaşan hediyelik meyve pazarında Nefis Demet, yüzde 67’lik payla sektörde liderliği oynuyor. 2008’den beri faaliyet gösteren Nefis Demet, 2018’de an az 4 franchise daha bünyesine katmayı hedefliyor.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir