1. Haberler
  2. Manşet
  3. Güvenlikçiler İftarda Buluştu

Güvenlikçiler İftarda Buluştu

Güvenlikçiler İftarda Buluştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güvenlik İş Sendikası Bayburt İl Başkanı Ali Sayıner, İmaret tepe Restoran’da Bayburt’ta görev yapan Güvenlik-iş Sendikası üyesi olan bütün özel güvenlik görevlileri ile iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Güvenlik İş Sendikası Bayburt il Başkanı Ali Sayıner İftar yemeğinde yaptığı açıklamada:

11 Ayın sultanı mübarek Ramazan ayında, birlik ve beraberlik mesajı vermek üzere bugün burada olan Bayburt’ta görev yapan sendikamız üyesi bütün özel güvenlik görevlileriyle ilimizde ilk defa gerçekleştirdiğimiz ve bundan sonra her yıl geleneksel olarak tekrarlamayı düşündüğümüz iftar yemeğinde bizlerle birlikte olan İl dışından davetimize katılarak bizleri onurlandıran Güvenlik İş Sendikası Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Sinan Carlı,Güvenlik İş Sendikası Erzurum il Başkanı Mehmet Emin Yağar,Güvenlik İş Sendikası Giresun İl Başkanı Gökmen Cantürk,Güvenlik İş Sendikası Gümüşhane il Başkanı Mesut Koç, K.Y.K Erzurum Bölge Sorumlusu: Adnan Yedibela ya ve Bayburt’ta 280 kişilik en genç ve dinamik Sivil toplum kuruluşu (STK) olarak Güvenlik-iş Sendikası üyesi bütün özel güvenlik görevlisi tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm özel güvenlik görevlilerinin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz ve ediyoruz.

İl genelinde tüm kurumlarda yüzde 95 gibi büyük bir oranda örgütlü olduğumuz ve bu kurumların şu ana kadar yüzde 80 de Toplu iş Sözleşmesi (TİS) imzalayarak bütün üyelerimize Yasa kapsamında kıdem tazminatı, sosyal yardım hakları ve çeşitli teşvik primleri gibi birçok avantajlar Sendikalara üye olan isçilerin maaşlarında en az 250-300 TL arasında artış, çalıştıkları süre kadar kıdem tazminatı alma hakkına kavuştular. Bu öz güven ve üyelerimiz bize verdiği destekle çalışmalarımıza emin adımlarla devam ediyoruz. dedi

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir