1. Haberler
  2. Bayburt Siyaset
  3. Karaoğlu, Bayburt’a çağ atlatacağız

Karaoğlu, Bayburt’a çağ atlatacağız

Karaoğlu, Bayburt'a çağ atlatacağız
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçim çalışmaları kapsamında Bayburt Sanayi ve Ticaret Odası’nı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt Milletvekili adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu, “Ortak payda Bayburt hususunda birliğiz beraberiz. Sizlerle birlikte Bayburt’a çağ atlatacağız’ dedi.

Ziyarete MHP Milletvekili adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu, MHP İl Başkanı Süleyman Burç, Bayburt Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı İbrahim Yumak, Bayburt Sanayi ve Ticaret Odası genel Sekreteri Önder Karaoğlu, partiler ve üyeler katıldı.

Yumak: ‘Siyasette taraf değiliz’

Sanayi ve Ticaret Odası olarak siyasete uzak durduklarını belirten Yumak , konuşmasında şunlara yer verdi:

“Ticaret odası olarak siyaset içerisinde kesinlikle taraf değiliz. Bunu yaptığımız kişisel davranışlar olarak ta ortaya koyuyoruz. Bu noktada zaman zamanda kişisel tercihimizden dolayı sanki kurumsal olarak ta temsil ediliyor gibi algılanyorsa bunun yanlış anlaşılmamasını diliyorum. Önümüzdeki Pazar günü inşallah güzel bir seçim geçireceğiz. Bayburt’ta bu süreçte ülkde de örnek bir seçim çalışması yapılıyor olması ve buna MHP olarak çok büyük katkınız olduğunu görüyor bundan dolayı da bir kez daha teşekkür ediyorum. Ben seçimlerde başarılar diliyorum. Her ne şekilde neticelenirse neticelensin biz Ticaret Odası olarak her türlü neticeye razı olduğumuzu peşinen söylemek istiyorum. Çok kıymetli arkadaşlarımız yarışıyor. Bir birinden değerli kardeşlerimiz var. Ben bundan dolayı ziyaretinize teşekkür ediyorum.”

Karaoğlu: ‘Kafamdaki projelerin çoğu sizde’

Bayburt için kafasında oluşturduğu projelerin büyük bir bölümünün odayla örtüştüğünü anlatan Karaoğlu ise; “Bayburt için iş dünyasının özellikle en büyük sivil toplum kuruluşu olarak kabul edilen Ticaret ve Sanayi Odasını uzun yıllardır izliyorum. Gerçekten takdire şayan hizmetlerini görüyoruz. İnşallah aynı şekilde çalışmalara ortak akılla devam edeceğiz” dedi.

“21. Yüzyılın Bayburt’u insanlara sağlık su bile içiremiyor”

“Biraz önce siyasetten uzağız dediniz. Hiçbir partiyle siyasi bağımız yok dediniz. Doğrudur inanıyorum. Ortak payda Bayburt hususunda birliğiz beraberiz. Hiçbir parti ayrımı yapmak sızın öz değerimiz olan Bayburt’u ve Bayburtluyu kalkındırmak için ben inanıyorum güveniyorum sizin yönetiminize. Birlikte çok işler başarabiliriz. Örtüşen ve takdire şayan projelerimiz var. Bayburt’u inşallah sizlerle birlikte siyasilerin destekleriyle birlikte. Ben çağ atlatacağız diyorum. Zira 21. yüzyıla gelmiş bir Bayburt maalesef 21. Yüzyılda halen insanlarına sağlıklı su bile içiremiyor. O yüzden çağ atlatacağız tabirini kullandım. Tabiî ki odanızın desteklerini de bekliyoruz.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir