Karaoğlu: Halk büyük bir özlem içinde

Karaoğlu: Halk büyük bir özlem içinde
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Bayburt Milletvekili adayları Karabey Kadri Karaoğlu ve Tamer Kayaalp seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Foto Galeri

Seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle sürdüren MHP adayları halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Esnaf ziyaretlerinde seçmenin sorunlarını tek tek dinleyen Karaoğlu ve Kayaalp sorunları iyi bildiklerini ,gördüklerini ve çözüm yolları içinde projeleriyle bu sorunlara çözüm bulmak için çalıştıklarını söyledi.

Karaoğlu: Halk büyük bir özlem içinde

Çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Karaoğlu yaptığı açıklamada,yaptığı çalışmalarda halkın büyük bir özlem içinde olduğunu bir umut beklediğini ifade etti. Bu milletin her kesimiyle hasbihal olduğunu hepsini iyi tanıdığını ve seçildiği takdirde halkı öteleyen değil bütün Bayburt’un sorunlarını sorun bilen ve dile getiren bir milletvekili olacağını söyledi.

Kayaalp: hakkını alan bir Bayburt için

Yine çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulunan bir diğer aday Kayaalp, yaşam şartları gereği Ankara’ya gitmek zorunda kaldığını ve Bayburt’ta yaşamanın zorluğunu iyi bildiğini dile getirerek Bayburtlunun dürüstlüğünü ve temizliğini istismar edenlerin Bayburtluyu bu hale getirdiğini dile getirerek amaçlarının hakkı yenen değil hakkını arayıp hakkını alan bir Bayburt için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Foto Galeri

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir