Kasap, Partimizden Herkes Belediye Başkan Aday Adayı Olabilir

Kasap, Partimizden Herkes Belediye Başkan Aday Adayı Olabilir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, basın toplantısı yaparak yerel seçim sürecine ilişkin açıklamalarda ve değerlendirmelerde bulundu.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için hazırlıklara başladıklarını dile getiren Kasap,

“31 Mart 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinin hazırlıklarına başlamış bulunuyoruz. Seçim sürecinde ve sonrasında Vatanımızın ve Milletimizin çıkarları bizlerin birinci önceliğidir. Bu anlayış içerisinde çalışmalarımız devam ettireceğiz. Belediye seçimini kazandığımız takdirde, adayımız kişilerin değil vatandaşlarımızın başkanı olacaktır” dedi.

Konuşmasında Cumhur İttifakı’na değinen ve sistemin korunması için gereken her şeyi yapacaklarını dile getiren Kasap,

“ Bu konuda ne gibi tedbirler aldığımızı düşünmemiz gerekir. En önemli tedbir olarak aklı selim davranmaktan geçiyor. Birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız ve bunu da kısmen başarmış durumdayız. Ancak ittifak ruhunu anlamayan bazı zevatlar ihanet girdabına sürükleniyorlar. Kendi çıkarlarını Devletin bekasından önde tutanlar açıkça ihanet içerisindedirler. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak kişisel ve parti çıkarlarımızı bir kenara bırakarak her zaman devletimizin bekası için kanımızla ve canımızla çalıştık. Milliyetçi Hareket Partisi aktif olarak Cumhurbaşkanlığı sistemi içerisinde yer almaktadır. Sistemin korunması için gerekeni yapacağız ” İfadelerini kullandı.

“Partimizen herkes aday olabilir”

Milliyetçi Hareket Partisinin Bayburt’ta ikinci parti konumunda olması nedeniyle belediye başkanlığı konusunda bir çok arkadaşın isminin geçmesinin doğal karşılanması gerektiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, “ Parti olarak seçimlerde kazanma şansımız çok fazladır ve bir önceki yerel seçimde bunu da ispatlamış durumdayız. Bizler Bayburt’ta iktidar partisi tarafından idare edilen belediyelerin iyi yönetilemediğini gördük ve bunu zaman zaman dile de getirdik. Önümüzdeki seçimlere çok iddialı ve planlı bir şekilde girmeye hazırlanıyoruz. Bu işi iyi yapabilecek bir ekip oluşturmanın gayreti içerisindeyiz . Kazanabileceğimiz bir adayla seçime gireceğimizi belirtmek isterim.

Son günlerde partimizle ilgili bir çok isim konuşulmaktadır. Bu arkadaşlarımızın her birisine partimizin kapısı açık ve gelip aday adayı olabilirler. İsmi telaffuz edilen bazı arkadaşlarım içerisinde önceden partimizle bir takım sorunlar yaşamış olanlarda vardır. Bizim için bunlar hiç önemli değil, tekrar ediyorum kapımız herkese açıktır. Yeter ki Milliyetçi Hareket Partisine ihanet ve hakaret etmemiş olsunlar. Her kardeşimiz aday adayı olabilir. Bizler bu seçimde gerçekten iddialıyız ve bunu da siyasi bir söylem olarak söylemiyorum. Bayburt’u layık olduğu yere getirmek için yıllardır siyasi mücadelemizi veriyoruz. Son noktayı da bu seçimlerde koymak istiyoruz” şeklinde konuştu.

https://www.youtube.com/watch?v=Xfc7WnZa84M

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir