1. Haberler
  2. Gündem
  3. Kayseri’de ‘Yeşilhisar’ toplantısı

Kayseri’de ‘Yeşilhisar’ toplantısı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri’de Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yeşilhisar ilçesinde 2021 yılında yapılması planlanan çalışmalarla ilgili muhtarları bilgilendirdi.

KAYSERİ (İGFA) – Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yeşilhisar ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis ile Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan’ın da hazır bulunduğu toplantıda, ilçede 2021 yılında yapılması planlanan çalışmalarla ilgili muhtarlar bilgilendirilerek, önerileri dinlendi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç,  uyum kültürü içinde Yeşilhisar İlçesi’nde yapılan ya da yapılacak olan projelere destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Kayseri’nin birbirinden değerli zenginlikleri olduğunu dile getiren Başkan Dr. Büyükkılıç, Yeşilhisar’ı turizm ile hareketlendirmek istediklerini belirterek, “Bu Pandemi sürecinde gördük ki tarıma, hayvancılığa fevkalade destek vermemiz gerek. Hem çeşitlendirmemiz, hem de mevcut üretimleri daha katma değer sağlayacak şekilde pazarlamamız lazım” dedi.

Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ise, farkına varılmayan güzelliklerle tarımsal çeşitliliğin artmasına destek olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederken, Başkan Büyükkılıç’a Yeşilhisar’ın meşhur Soğanlı bebeğini hediye etti.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir