Keskin, Bizim paralel yapı ile bağlantımız yoktur

Keskin, Bizim paralel yapı ile bağlantımız yoktur
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baykes Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Keskin, bir basın toplantısı düzenleyerek, kamuoyunda konuşulan konulara açıklık getirdi. Keskin, “Bizim paralel yapı, FETÖ örgütü ile bir bağlantımız yoktu, olamaz” dedi.

Baykes Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Keskin, bir basın toplantısı düzenleyerek, kamuoyunda konuşulan konulara açıklık getirdi.

Keskin, “Bizim paralel yapı, FETÖ örgütü ile bir bağlantımız yoktu, olamaz da” dedi. Keskin, geçmişte fabrikada çalışan yetkililerin şahsi ilişkilerinin fabrikayla bağdaştırıldığını ve bu tür ilişkiler içerisinde olanların fabrika ile bağının kesildiğini belirterek, “Bizim paralel yapı, FETÖ örgütü ile bir bağlantımız yoktu, olamaz da. Devletimizin yanındayız. Dışarıda da Bayburt’umuzu ve ülkemizi temsil ediyoruz” diye konuştu. Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu ve Belediye Başkanı Mete Memiş’e kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Keskin, Bayburt halkına hizmet etmeye devam edeceklerini kaydetti. Abdurrahman Keskin ise, “Biz herhangi bir yapıya tabi değiliz, biz aile olarak hiç bir örgüte bağlı değiliz, vatanımıza milletimize bağlıyız. Bizim tek amacımız vatan ve millet” şeklinde konuştu.