Medeniyet Gençliği İstanbul Ankara gezisi

Medeniyet Gençliği İstanbul Ankara gezisi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Üniversitesi 2071 medeniyet gençliği Öğrencilerinin İstanbul ve Ankara’ya Yapmış olduğu gezi 3 gün sürdü.

Foto Galeri

Gezide 2 Gün boyunca İstanbul’un tarihi-turistik ve sosyal mekanları gezilirken 2.gün Bahçelievler Öğretmenevinde Düzenlenen sabah kahvaltısında Öğrenciler ve geziye katkı sağlayan Bahçelievler Milli eğitim müdürü Emin Çıkrıkcı ve Bayburtlu İşadamları, katıldı. Kahvaltıda öğrenciler Emin Çıkrıkcı Ve Celalettin Musulluya hediye takdim ettiler. 3.GÜN Ankara’da TBMM’de Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek’in Misafiri olan Öğrenciler Meclisteki yemek sonrası meclisi gezerek Anıtkabir’e geçtiler…

2071 medeniyet gençliği başkanı Yasin Altuntaş bu geziyi düzenlememizde bizlere en büyük katkıyı sağlayan; Emin Çıkrıkçı, Savaş Mercimek, Celalettin Musullu, Adnan Bayram ve Bayburt Seyahat’e teşekkür ettiklerini bildirdiler.

Bayburt Üniversitesi 2071medeniyet gençliği Öğrencilerine, Bayburt seyahat, Yıldız Süreyya korkmaz, Güzelay inşaat (Aytekin Musullu), Emiray Yapı denetim (Mustafa Eyidoğan), Erdoğru Yapı (Gıyasettin doğru), meydan lokantası (irfan Şensoy), onur plastik (Ayhan Kurt), Yav-kar inşaat (yavuz atıcı), Polat peyzaj (Davut Polat), Rednasis (Şeref ateş), Ayca turizm (Dursun Ali camadan), Halit yılmaz sponsor oldu.

Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir