MHP Kadın Kolları Anneler Gününü Kutladı

MHP Kadın Kolları Anneler Gününü Kutladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları teşkilatı Anneler Günü’ne özel çay etkinliği düzenledi.

Manolya Düğün Salonu’nda kadınların yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinliğe MHP Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Temel, MHP Bayburt Milletvekili adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu katıldı.

MHP Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Temel’in katılım gösteren tüm hanımlara teşekkür etmesinin ardından konuşan MHP İl Başkanı Süleyman Burç, MHP’nin millete hizmet yolunda Allah rızasına kavuşmak için siyaset yaptıklarını belirterek, “Biz ranta dayalı bir siyaset yapmıyoruz. Yaradılanların en şereflisi insandır. İnsana hizmet hakka hizmettir. Biz şahıslara ve bir zümreye hizmet için değil, bu insanların tamamına hizmet için bu yola girdik. Allah izin verirse 07 Haziran seçimlerinde vereceğiniz destekle Bayburt’ta gerçekleşecek güzel hizmetlerin habercisi olacaksınız. Hepinizden Allah razı olsun. Hepinizin bu özel gününü kutluyorum” dedi.

Partililerin alkışları eşliğinde kürsüye gelen MHP Milletvekili adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu ise, tüm Bayburtlu hanımların ‘Anneler Günü’nü kutlayarak başladığı konuşmasında, Bayburt’un sorunlarına da değindi.

Bayburt’ta göçün durdurulmadığını ve bunun temel nedenleri hakkında ciddi projeler ortaya konulmadığını belirten Karaoğlu, “Biz bürokraside bu insanlara hizmet etme şerefine nail olduk. İnşallah siyasette de millete hizmet etme şerefine nail olmak için bu yola çıktık. Kıymetli annelerim, ablalarım, kardeşlerim, Bayburt’ta yaşayan biri olarak, sizlerle aynı havayı soluyan bir kardeşiniz olarak sorunlarımızı da iyi biliyorum. Bayburt’ta en büyük sorun göç ve bu göçü ortadan kaldıracak projeler henüz hayata geçmedi. Özellikle göçü de engelleyecek projelerimizle bu yola çıktık. İnşallah bunları da çok yakın bir süre zarfında kamuoyuyla paylaşacağız. Bugünü düzenleyerek sizlerle buluşmamıza vesile olan kadın kolları teşkilatımıza teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Şair Merdan Karaoğlu’nun Anneler Günü’ne özel yazdığı şiirini de seslendirdiği etkinlikte katılan tüm hanımlara karanfil dağıtılarak, çeşitli ikramlar yapıldı.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir