PFDK Bayburtspor’a Ceza Yağdırdı

PFDK Bayburtspor'a Ceza Yağdırdı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TFF 3. Lig 3. Grup mücadelesinin 31. haftasında İstanbul deplasmanında oynanan Silivrispor-Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor maçının ardından PFDK’ya sevk edilen temsilcimize ceza yağdı.

Taraftardan futbolcuya, masörden yöneticiye hak mahrumiyeti ve para cezasına hükmedilen PFDK toplantısında alınan karar şöyle:

“Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübünün, 19.04.2015 tarihinde oynanan Silivrispor-Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor, Spor Toto 3. Lig 3. Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübünün, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1.400 TL para cezası ile cezalandırılmasına, cezaların birleştirilmesi suretiyle Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübünün, toplam 3.400 TL para cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü idarecisi Yaşar Kobal’ın, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 75 gün hak mahrumiyeti cezası ve 8.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü masörü Levent Korkmaz’ın, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 1.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Yener Demirci’nin, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 resmi müsabakadan men cezası ve 1.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir