Saadet’li kadınlardan ‘su tasarrufu’ vurgusu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi (SP) Kayseri Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, “Bir damla tasarruf” sloganı ile vatandaşları suyu daha bilinçli kullanmaları yönünde çağrıda bulundu.

KAYSERİ (İGFA) – Ülke genelinde yaşanan kuraklık dolayısıyla “Bir damla tasarruf” sloganlı kampanya başlatan Saadet Partisi Kayseri Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, tüm yetkilileri su tasarrufuna çağırdı.

Hayatın ana kaynağının ‘su’ olduğunun altını çizen Başkan Kara, suyun tasarrufu konusunda toplumun her kesiminin bilinçli davranması gerektiğini söyledi. “Bir Damla Tasarruf’ sloganı ile başta yetkili kurumlar ile STK’lar ve vatandaşlara çağrıda bulunan Başkan Kra, “Evimizde, işimizde, kurumlarımızda, tarım arazilerimizde yapacağımız bilinçli kullanım, tonlarca suyun kazanımı anlamına gelecektir” dedi.

Bu arada su israfından etkilenenin sadece insanların olmadığını, hayvanların, bitkilerin ve doğanın tamamen bu israftan etkilendiğinin altını çizen Kara, her vatandaşın katkılarını yansıtmak adına aylık faturalarında kıyaslama yapmalarını ve Kadın Kolları ile paylaşmalarını talep etti. Kara, “Hep birlikte el ele verip, bilinçli hareket ederek geleceğimizi kurtarabiliriz. Sizler de, tasarruf için bir adım atın” çağrısında bulundu.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir