ŞAGDER’den İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’a Kınama

ŞAGDER’den İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’a Kınama
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Şehit ve Gazi Aileleri Derneği, geçtiğimiz gün Bingöl’de bir şehit yakınına küfreden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın ağza alınmayacak küfrü nedeniyle kınadı.

Şehidimizin emaneti olan yakınlarına ağza alınmayacak şekilde küfür etme hadsizliğini gösteren hiçbir parti milletvekili istemediklerini belirten Bayburt Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Gazi Selami Köksal’ın açıklamasının tamamı şöyle:

“05.11.2021 tarihinde PKK terör örgütü tarafından 1997 yılında şehit edilen İsa GÜMREN in kardeşinin Bingöl’de verdiği tepki neticesinde, İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın şehit kardeşine karşı yaptığı küfrü tüm şehit aileleri ve gazilerimize yapılmış gibi addediyor esef, şiddet ve nefretle kınıyoruz.

Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birliği ve beraberliği için hayatını feda eden şehitlerimizin,  aziz hatıralarına, bizlere emanet yakınlarına saygısızlık edenleri yüce Milletimiz asla unutmaz.

Aziz şehitlerimizin kanlarıyla kurulan meclisimiz de Teröre destek verenlerle,  şehidimizin emaneti olan yakınlarına ağza alınmayacak şekilde küfür etme hadsizliği, alçaklığı ve terbiyesizliğine cüret etme cesaretini gösteren,  hiçbir parti, milletvekili istemiyoruz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü