Şampiyon Şehrin Milletvekili Brüksel’de

Şampiyon Şehrin Milletvekili Brüksel'de
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Milletvekili Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu Belçika’nın başkenti Brüksel’de Avrupa Parlamentosunun düzenlediği “Kamu İhaleleri ve Parlamentoların Rolü” konulu Parlamentolar Arası Konferansa katıldı.

Brüksel’de Türk vatandaşlar ile de bir araya gelen Kavcıoğlu Tepebaşı çocuk korosunun gösterisine katıldı. Büyükelçiliği ziyaret ederek Büyükelçi Faruk Kaymakçı’yı ziyaret etti. Brüksel’de Türk Federasyonunu ve AK Parti temsilciliğini ziyaret ederek Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımız hakkında bilgiler topladı.

“Şampiyon Şehrin Milletvekili”

Belçika Avrupa’da en yüksek oranda Evet oyu veren ülke oldu. UETD Başkanlığını ziyaret eden Kavcıoğlu sosyal medya hesabında şunları söyledi:

“Brüksel’deki UETD’yi ziyaret ettik. Şampiyon şehrin Milletvekili olarak şampiyon ülkenin UETD Başkanını ziyaret ettim. Bayburt evet oy oranımız %81.7 Belçika evet oy oranı %75.”

Brüksel seyahatinde Kavcıoğlu’na AK Parti Ordu milletvekili Ergün Taşçı, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu eşlik etti.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir