Sivas’ta öğretmenler, ‘Ziya Öğretmen’ ile buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları” programı kapsamında Sivas’ta görev yapan öğretmenlerle video konferans sistemi (VKS) üzerinden bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Sivas’ta görev yapan öğretmenlerle gerçekleşen video konferansı, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın selamlama konuşması ile başladı. Sivas’taki eğitim alanında gerçekleştirilen bazı proje ve çalışmalar ile ilgili bilgileri paylaşan Müdür Savaşçı, ‘2023 Vizyon Belgesi’nin ışığında çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Vali Salih Ayhan’ın büyük destekleri ile vizyon hedeflerini somut şekilde sahaya yansıtma gayretinde olduklarını söyledi. 

Sivas Tasarım ve Beceri Merkezi ile ilgili de paylaşımda bulunan Müdür Savaşçı’nın konuşması ardından ilde görev yapan öğretmenler görüş, öneri ve taleplerini dile getirdi. Bakan Selçuk, programda öğretmen olan anne ve babaları ile katılan öğrencilerle de sohbet ederken, kendisinden kitap talep eden öğrencilere kitap gönderme sözü verdi.

Huzur İmam Hatip Ortaokulu Müzik Öğretmeni Elif Kayapınar ve müzik öğretmenleri seslendirdikleri şarkılarla programa renk kattı.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir