Son Meclis Toplantısında Pekmezci’ye Teşekkür

Son Meclis Toplantısında Pekmezci'ye Teşekkür
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. oturumu, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci başkanlığında ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, seçim öncesi son meclis toplantısı olması nedeniyle Belediye Meclis Üyeleri tarafından Başkan Pekmezci’ye bir hediye takdimi gerçekleşti. Meclis adına söz alan Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclisi Başkan Vekili Süreyya Türkmenli, şu ifadeleri kullandı:

“Büyük bir onurla birlikte görev yaptığımız süre içerisinde şehrimizde gerçekleştirdiğiniz hizmetler anısına size tüm arkadaşlarımız adına hediyemizi takdim ediyor, Bayburt’umuza hizmet yolunda başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ediyoruz.”

Başkan Pekmezci ise hediyeleri için meclis üyelerine teşekkür ederek, 5 yıllık görev süreleri boyunca Bayburt için yaptıkları çalışmalardan dolayı meclis üyelerine plaket verdi. Plaketlerin takdimi sonrası konuşan Başkan Hükmü Pekmezci şunları söyledi:

“Siyasetin ötesinde bir durum olarak Bayburt için birlikteliğimizin manasını hep birlikte paylaştık. Bugün sizlerle birlikte son meclis toplantısında bulunuyoruz. Beraber çalıştığımız tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatınızda başarı dileklerimi iletiyorum.”

Son Meclis Toplantısında Pekmezci'ye Teşekkür
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün