Vali Eldivan’dan Trafik Haftası Mesajı: #HayatlaYarışılmaz!

Vali Eldivan'dan Trafik Haftası Mesajı: #HayatlaYarışılmaz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, “Karayolu Trafik Haftası” kapsamında Cumhuriyet Caddesi Bayburt Ortaokulu önünde bulunan yaya geçiş noktasında düzenlenen etkinliğe katıldı.

Vali Eldivan, etkinlikte yaptığı açıklamada, kamuoyunun trafik güvenliğine yönelik duyarlılığının artırılması ve trafik kazalarının azaltılması amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından yurt genelinde trafik konusunda yürütülen önemli projelerin ve kampanyaların olduğunu belirtti. Bayburt’ta da #HayatlaYarışılmaz mottosuyla trafik etkinliklerinin devam ettiğini ifade eden Eldivan, bu kapsamda düzenlenen etkinlikte öğrencilerle birlikte trafikte seyreden araç sürücülerine trafik bilgilendirme afişi dağıttıklarını söyledi.

Eldivan, öğrencilere trafik kurallarına uymalarını ve bu kurallara uymayan büyüklerini de uyarmalarını istedi. Trafik kazalarının önlenmesinde bilinçli ve duyarlı olmanın önemini vurgulayan Eldivan, “Hepimiz bu trafikte yayayız, bisikletliyiz veya sürücüyüz. Birbirimize saygı duyarak, trafik kurallarına uyarak kazaları önleyebiliriz” dedi.

Etkinliğe Bayburt Emniyet Müdürü Ali Uzunlar, İl Jandarma Komutanı Albay Erkan Atalar, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve diğer yetkililer de katıldı.

Vali Eldivan'dan Trafik Haftası Mesajı: #HayatlaYarışılmaz!
1
be_en
Beğen
1
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir