Vali Odabaş’a Osmanlı Tuğrası hediye edildi

Vali Odabaş'a Osmanlı Tuğrası hediye edildi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ülkü Ocakları kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

Kısa bir zaman önce Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine getirilen Muhammet Kılıç, kurum ziyaretlerini Bayburt Valisi Yusuf Odabaş’ı ziyaret ederek başlattı. Ziyarette Kılıç, Vali Odabaş’a Osmanlı Tuğrası işlemeli tablo hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odabaş, Muhammet Kılıç’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Ülkü Ocakları’nın toplum için önemli olduğunu söyledi.

Ülkü Ocakları’nın bir eğitim ve kültür vakfı olduğuna vurgu yapan Muhammet kılıç ise, “Amacımız vatanına milletine bağlı, iman ve ahlak sahibi bir gençlik yetiştirmektir. Bu anlamda geçmişten günümüze memleketimize ve ülkemize Ülkü Ocakları’nın büyük katkıları olmuştur. Büyük bir fikrin sancaktarlığını yapan Türk-İslam Ülküsüne uygun bir teşkilatlanma yaptık” dedi.

İl Emniyet Müdürü Kaya’ya ziyaret

Ocak il yöneticilerinin katıldığı ziyaretlerin ikinci adresi ise Bayburt İl Emniyet Müddürlüğü oldu.

Günün ikinci ziyareti ise Bayburt Emniyet Müdürlüğü’ne yapıldı. İl Emniyet Müdürü İsa Bülent Kaya’yı makamında ziyaret eden ve Ülkü Ocakları’nın Bayburt’taki faaliyetlerinden bahseden Başkan Kılıç, Müdür Kaya’ya da Osmanlı Tuğrası işlemeli tablo hediye etti.

İl Emniyet Müdürü Kaya ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Odabaş'a Osmanlı Tuğrası hediye edildi

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir