Bursa Karacabey’in çehresi değişecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa’nın Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçeye yönelik yatırımların tamamlanmasıyla çehrenin tamamen değişeceğini dile getirdi.

Karacabey’de Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla kente kazandırılan aş evi ve misafirhanenin açılışının ardından Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile birlikte ilçede yapımı devam eden yatırımları ve çalışmaları yakından incelerken, çalışmalar tamamlandığında Karacabey’in her anlamda büyük bir değişime sahne olacağı kaydedildi.

Ziyaretlerde, Bölge Milletvekili Mustafa Esgin ve AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da yer aldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan alınan destekle yapımına başladığı Gençlik Merkezi incelenirken, çalışmalar tamamlandığında Karacabey’de bu alanda büyük bir eksikliğin giderileceği ve gençlerin zamanlarını daha değerli kılmaları için büyük bir imkan sağlanacağı ifade edildi. Başkan Özkan, inceleme sırasında binanın detayları hakkında heyete bilgiler verdi.

Sevgi Yolunda vatandaşlarla da sohbet etme imkânı bulan heyete ilgi yoğun olurken, heyet daha sonra Ulucami karşısında yapımı devam eden müftülük yeni hizmet binasındaki son durumu da inceledi.  Heyet, kentte gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, BUSKİ tarafından kentte yürütülen içme suyu şebeke hatlarının yenilenmesi çalışmalarına göz attı.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleriyle kentte bugüne kadar çok önemli yatırımlar yapıldığını belirterek, yapımı devam eden çalışmalar da tamamlandığında Karacabey’i çok güzel günler beklediğini ifade ederken, ilçenin geleceğini inşa edecek projelere odaklandıklarını vurguladı.

 

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir