MHP Bayburt Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

MHP Bayburt Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti. Toplantıya yoğun bir katılım gerçekleşti.

Toplantıda ilk olarak MHP MYK Üyesi İdris Aydın ve MHP Bayburt İl Başkanı Muharrem Baykal açılış konuşmalarını yaptılar.

Daha sonra söz alan Bayburt Belediye Başkanı ve MHP Bayburt Belediye Başkan Adayı Hükmü Pekmezci, 5 yıllık görev süresi boyunca yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri anlattı. Yeniden göreve gelmesi halinde hayata geçireceği projeleri de tanıtan Başkan Pekmezci, konuşmasının ardından büyük alkış aldı.

Pekmezci, konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye, bakanlara, milletvekillerine, valilere, kurum müdürlerine, belediye meclis üyelerine, muhtarlara, belediye çalışanlarına, MHP il yöneticilerine, siyasi parti temsilcilerine ve tüm Bayburt halkına teşekkürlerini sundu.

Toplantıda Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Demirözü Belediye Başkan Adayı Nejmeddin Ersen, Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır ve Arpalı Belediye Başkan Adayı Kurban Karahan da projelerini tanıttılar.

Gecenin sonunda sahne alan Ali Kınık, dinleyicilere coşkulu bir konser verdi.

MHP Bayburt Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün