1. Haberler
  2. Bayburt Belediyesi
  3. Başkan Pekmezci Muhtarlar Derneği’ni Ziyaret Etti

Başkan Pekmezci Muhtarlar Derneği’ni Ziyaret Etti

Başkan Pekmezci Muhtarlar Derneği’ni Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci sivil toplum kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Burada Dernek Başkanı Abubekir Altındaşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Belediye Başkanı Pekmezci, “Muhtarlık devletle halk arasında köprü vazifesi görmesi dolayısıyla önemli kurumlarımızdan bir tanesi.  Bugün bulunduğu konum itibariyle de muhtarlara devletimizin yüklediği önemli görevler var.  Biz muhtarlarımızla olan diyalogumuzu elimizden geldiğince en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ederiz.  Biz bu şehirde birlikte yaşıyoruz.  Bu şehirde birlikte bir şeyleri başarmanın mutluluğunu paylaşmak istiyoruz.  Her birimiz 5 yıllığına seçilmişiz. Bu bir bayrak yarışıdır yarın başkaları gelecek.  Önemli olan aldığımız görevi en iyi şekilde yapacağız” diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Pekmezci’ye teşekkür eden Altındaşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ise çalışmalarında başarı temennisinde bulunarak muhtarların karşılaştıkları sorunları anlattılar.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir