1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Bayburt Ülkü Ocakları, Öğretmenler Gününü Kutladı

Bayburt Ülkü Ocakları, Öğretmenler Gününü Kutladı

Bayburt Ülkü Ocakları, Öğretmenler Gününü Kutladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Zengin, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Zengin mesajında şu ifadelere yer verdi; “ Ülkemiz gençliğinin, eğitim öğretim merkezinde, fikir ve ruh dünyalarını zenginleştirme noktasında en önemli sorumluluğu üstlenen değerli öğretmenlerimiz.

Bir toplumun bağımsızlığını sürdürebilmesi ve koruyabilmesi ancak ve ancak sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmekle mümkündür. Bu doğrultuda her öğretmen çocuklarımız ve gençlerimiz için bir umut ışığıdır. Geleceğe umutla bakmamıza vesile olan gençlerimizin milli-manevi değerler doğrultusunda gelişmesine verilen her emek bizim nazarımızda kutsaldır.

Öğretmenlerimiz vatanımızın her köşesinde, her yöresinde, her türlü imkansızlık ve zorluğa göğüs gererek hizmetlerini devam ettirmektedirler. Hiçbir maddi kıymetle ölçülemeyecek bu değer, milletimize hizmet etmenin güzide yollarından biridir. Öğretmenler, dün ve bugün olduğu gibi, yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir.

21. Yüzyıla Türk’ün mührünü vurmak için kolları sıvamış, ülkemizin her köşesinde büyük bir fedakarlık ve sorumluluk anlayışıyla görevini ifa eden, geleceğimizin mimarları olacak tüm öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutlar, üstlenmiş oldukları bu kutlu vazifelerinde başarılar dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyor, ömrünü bu kutlu vazifeye vakfeden şehit öğretmenlerimizi ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün